SERVIS

Už viac ako 20 rokov vyvíjame technológie pre rôzne odvetia priemyslu. Náš tím skúsených chemických inžinierov a laboratórnych pracovníkov v oblasti membránovej technológie Vám navrhne a implementuje optimálne pracujúce zariadenia a technológie. 

Laboratórne testy

Vyhodnocovanie výkonových charakteristík rôznych druhov membrán (polymernych a keramických) od mikrofiltrácie až po reverznú osmózu,pre rôzne média v plnom rozsahu pH. Poskytujeme aj testy na laboratornom elektrodialyzačnom zariadení.

Pilotné testy

Uskutočňujeme pilotné testy priamo u zákazníka, vyhodnocujeme výsledky a na ich základe dizajnujeme membránove zariadenia a technológiu

Konštrukcia zariadení

Ná základe laboratórnych a pilotnych testov konštruujeme zariadenia priamo pre potreby zákaznika, "on off", semiautomatické alebo plnoautomatické systémy

Naša spoločnosť ponúka komplexné riešenia pre svoje technológie 

Membrány

Viac ako 400 druhov membrán v rozličných prevedeniach (špirálovo vinuté, tubulárne, duté vlákna) od mikrofiltrácie až po reverznú osmózu. Okrem dodania v krátkom čase membrány inštalujeme a asistujeme pri uvedení do prevádzky.

Čistiace chemikálie

Ponúkame potrebné chemické roztoky na čistenie, regeneráciu a revitalizáciu membrán

Zapožičanie zariadenia

Naše zariadenia sú k dispozícii na zapožičanie pre väčšinu aplikácii (MF, UF, NF a RO). Zabezpečíme dopravu na miesto použitia a ponúkame technickú podporu.

Servis a údržba

K zariadeniam patrí potrebná údržba. Naši skúsený inžinieri a technici zabezpečujú pozáručný servis a poradenstvo.

Close Menu