O NÁS

Spoločnosť CHEZAR spol. S r.o. bola založená v roku 1996 so zameraním na rozvoj membránových a separačných procesov s budovaním nových moderných technológií v tejto oblasti. Využívame nami vyrobené originálne zariadenie a technológie (OEM), ktoré sú výsledkom dlhoročnej spolupráce s významnými domácimi, ale aj zahraničnými spoločnosťami.

Spoločnosť sa orientuje predovšetkým na oblasť čistenia a filtrácie odpadových, priemyselných a studničných vôd, separáciu oleja, regeneráciu emulzií, výrobu originálnych zariadení skonštruovaných „na mieru “ pre zákazníka (mikrofiltrácia, ultrafiltrácia, nanofiltrácia, reverzná osmóza), zmäkčovanie vody, dodávania chemikálii a samozrejmosťou je poradenstvo a pozáručný servis našich systémov.

Prioritou firmy je navrhnúť optimálne riešenie čo sa týka prvotnej investície a neskorších prevádzkových nákladov na zariadenie u zákazníka. Dosahujeme to vďaka individuálnemu prístupu a zohľadňovaní požiadaviek u každého zákazníka.

Spoločnosť CHEZAR spol. S r.o. Rešpektuje všeobecne uznávané pravidlá a zásady podnikania. Naše etické princípy je možné zobraziť tu.

Close Menu