Systémy ultrafiltrácie kataforetickej farby

Kataforetické lakovanie patrí medzi modernú technológiu povrchovej úpravy kovových výrobkov, ktorá je vysoko hospodárna a ekologická.

Naše membránové zariadenia optimalizujú systém kataforetického lakovania, zvyšujú kvalitu a životnosť lakovaných predmetov.

Vlastnosti

Vďaka membránovej technológii sú zaručené nasledovné výhody:

iconmonstr-check-mark-6-240

VYŠŠIA KVALITA FARBY – ultrafiltračné membrány zachytávajú kontaminanty, minimalizujú počet zle nalakovaných produktov.

iconmonstr-flask-21-240

MENEJ CHEMIKÁLIÍ – Recyklovaním oplachových prúdov a ich koncentrovaním  sa minimalizuje množstvo vstupných chemikálií

iconmonstr-leaf-1-240

REDUKCIA NEBEZBEČNÉHO ODPADU – Vďaka recyklácii odpadového prúdu poprípade jeho zakoncentrovania minimalizujeme náklady na likvidáciu odpadu.

iconmonstr-smiley-2-240

JEDNODUCHÉ RIADENIE SYSTÉMU

iconmonstr-coin-10-240

ŠETRENIE NÁKLADOV – vysoká produktivita, predĺžená životnosť kataforetickej farby, nižšie náklady na chemikálie, nižšie výdavky na nakladanie s nebezpečným odpadom a minimálne prestoje.

Systémy

Naše systémy využívajú čerpadlá pre kataforetické lakovanie, potrubný systém buď v nerezovom alebo plastovom prevedení. Jednotlivé časti sú ľahko vymeniteľné. Štandardom je kompletné CIP zariadenie.

 

Zariadenia sú modulárneho systému a počet membránových modulov je daný požiadavkou technológie kataforetického lakovania. Je možnosť dodávky kompletného systému ultrafiltrácie kataforetickej farby  alebo iba časť s membránami (Rack). Jednoduchá a rýchla výmena membrán.

Membrány

Špirálovo vinuté ultrafiltračné membrány poskytujü čistý permeát, recyklujú kataforetickú alebo anaforetickú farbu. Membrány sa vyznačujú dlhou životnosťou, jednoduchým a robustným dizajnom a sú ľahko inštalovateľné.

  • robustná konštrukcia
  • nižšia frekvencia čistenia
  • rýchla inštalácia
  • vyššie a stabilnejšie prietoky
Close Menu